درباره ما

به فضای کاری ما خوش آمدید

ما در وبگاه دانشسرای اینترنتی تلاش داریم با بهره گیری از پتانسیل، دانش و خلاقیت فارغ التحصیلان و اساتید فن در زمینه های مختلف علوم بستری برای شکوفایی و اشاعه هرچه بیشتر علوم پایه و مهندسی را در کشور عزیزمان ایران فراهم آوریم. این وبگاه با هدف ارایه خدمات مشاوره ای و آزمایشگاهی در زمینه های شیمی و زبان انگلیسی شروع به کار کرده و امید دارد با مشارکت علاقمندان به علوم مختلف در زمینه های مختلف بتواند خدمات نوین و ارزشمندی را در اختیار دانشجویان و پژوهشگران عزیز قرار دهد. در بخش ذیل به معرفی دو مورد از اهداف این تیم علمی میپردازیم.

مهمترین هدف این گروه راه اندازی آزمایشگاه شبیه سازی در زمینه علوم محاسباتی شیمی، فیزیک و بیو شیمی در عرصه طراحی و دارورسانی هدفمند میباشد.یکی از مشکلات موجود در این راستا تامین منابع مالی مورد نیاز جهت خرید سیستم های کامپیوتری قدرتمند برای انجام محاسبات کوانتومی مورد نظر است. امید داریم که با تلاش بی وقفه و حمایت دوستان و همراهان بتوانیم طی مدت زمان کوتاهی منابع مالی مورد نیاز را از طریق ارایه خدمات، دوره ها، کارگاه ها و یا جذب سرمایه گذاران علاقمند این  امر را میسر ساخته و با ارایه خدمات رایگان دانشجویی و دانش پژوهی با مشارکت در پژوهش های نوآورانه گامی هر چند کوچک ولی موثر را در این عرصه برداریم.

هدف دیگر این مجموعه ارایه آموزش های علمی و عملی مورد نیاز دانشجویان و دانش پژوهان و گسترش دسترسی به منابع علمی و افراد متخصص در زمینه های مختلف به توسط همکاری با اساتید دانشگاهی دلسوز و علاقمند می باشد . امید داریم با میسر ساختن این امر بتوانیم با بهره گیری از پتانسیل های فضای مجازی در زمینه ایجاد بستری جهت بهره مندی تمام اقشار و افراد جامعه از بروزترین موضوعات و علوم موثر واقع شویم.

در کلام آخر ضمن تشکر از تمامی عزیزانی که ما را همراهی میکنند، مایلیم علاقمندی خود را به همکاری با شما خواننده عزیز اعلام نماییم. چنانچه هر گونه مطلب، پیشنهاد یا انتقادی سازنده دارید خواهشمندیم ما را از آن محروم نساخته و در بهبود عملکردمان یاری رسان ما باشید. از تمامی عزیزانی که قصد مشارکت در فعالیت های علمی و یا همیاری در جهت تامین هزینه های مالی دارند دعوت میکنیم تا با پیوستن به خانواده ما به هرچه قوی تر  و موثر شدنمان یاری دهند.

ما که هستیم

گروه علمی دانشسرای اینترنتی با ایده ایجاد آزمایشگاه شبیه سازی و تجهیز آن با بهره گیری از توانمندی های اعضا در ارایه خدمات آموزشی و اصل crowd funding  که تامین منابع از طریق همیاری عموم جامعه میباشد با حضور دانشجویان علاقمند شروع به کار کرد. در این مسیر بسیاری از ما حمایت کرده و با پیشنهادات خود مایه دلگرمی ما بوده اند.

تیم ما

محمد حسین رازقی

کارشناس ارشد نانو شیمی 

مدیر سایت

سوپروایزر و مشاور آموزشی 

مدرس دوره های آیلتس 

دکتر سجاد کشی پور

هیئت علمی دانشگاه ارومیه

دانشیار  شیمی آلی 

رییس کمیته علمی 

مهندس شیما محمدعلیزاده

کارشناس ارشد نانو شیمی

مدرس دوره های شیمی و زبان عمومی

طراح و گرافیست

مهندس مینا حدیدی

کارشناس ارشد نانو شیمی

مسئول روابط عمومی

مدرس دوره های نانو شیمی

مهندس مهسا انوری

کارشناس ارشد نانو شیمی

مشاور پروژه های تحقیقاتی در زمینه نانوساختارها

مهندس عذرا قلی پور

کارشناس ارشد شیمی کاربردی

مدرس شیمی و زبان عمومی

error: تهیه محتوا یکی از فعالیت های بسیار سخت و زمان بر میباشد، لطفا به جای کپی کردن مارا به دوستان معرفی کنید.