نگارش انگیزه نامه حرفه ای

اهمیت نگارش انگیزه نامه

یکی از مهمترین مدارک ارسالی برای دانشگاه ها جهت نشان دادن انگیزه و اهداف شما در مورد تحصیل و شغل آینده تان بدون شک انگیزه نامه یا SOP میباشد. SOP به هیئت پذیرش و یا استاد مورد نظرتان امکان میدهد تا دلایل شما جهت اخذ پذیرش و دیدگاه شما را در زمینه کاری مورد نظر بهتر بشناسند. انگیزه و ملاک هر دانشگاه برای پذیرش متفاوت است. پس نمی‌توان یک SOP را برای تمام دانشگاه ها فرستاد و هر SOP باید مختص همان دانشگاه باشد.
فراموش نکنید که هدف اصلی SOP راضی کردن هیئت پذیرش یا استاد مورد نظر برای بررسی و قبول درخواست پذیرش شماست. SOP تنها قسمتی است که شخصیت شما را نشان می‌دهد و با دقت تمام مورد بررسی قرار می‌گیرد. آن‌ها می‌خواهند عزم و اراده شما را مورد سنجش قرار دهند و کسانی را که اهداف شغلی و تحصیلی جاه‌طلبانه دارند را پذیرش کنند. به طور خلاصه به آن‌ها توضیح می‌دهید که چرا باید شما را انتخاب کنند.

انگیزه نامه با رزومه چه تفاوتی دارد؟

رزومه نشان دهنده پیشینه و بک گراند شما در حوزه تخصصی شماست و نشان می دهد که چه تجاربی دارید و چقدر در زمینه مورد نظر خود تبحر دارید. یک رزومه خوب دو نکته مهم دارد اولا شما فرد لایقی باشید و تجارب بالایی داشته باشید که مربوط به گذشته شماست و عملاً در زمان کوتاه تغییرپذیر نیست و دوماً رزومه خوب نوشته شده باشد و مهارت های شما به خوبی و درستی و متقاعدکنندگی مناسبی به شکل صحیح و علمی به زبان انگلیسی نگاشته شود.
اما انگیزه نامه بسیار نوشته متفاوت تر و چالشی تر از رزومه شماست. چرا که قالب مشخصی ندارد و عملاً شما باید در یک صفحه سفید شروع به نوشتن کنید تا در نهایت متنی مختصر و مفید بنویسید که از دل شما برامده و نکات نالازم و بیهوده و غیرحرفه ای در متن خود نداشته باشید و هر چه نوشته اید مطلبی مرتبط و البته متقاعدکننده باشد. همچنین باید از اصول خاصی در این نوشته استفاده کنید که چندتا از این نکته‌ها رو می‌تونید در ویدئو بالا دیدید.

انگیزه نامه با رزومه چه تفاوتی دارد؟

یک SOP خوب نقاط ضعف شما را پوشش می‌دهد یک SOP خوب به سادگی نقاط ضعف شما را پوشش می‌دهد و یک SOP ساده و معمولی و بدون رعایت نکات لازم یک رزومه فوق العاده و خوب را بی تاثیر می‌کند. این نکته را به خاطر داشته باشید که یک SOP خاص و کپی نشده شما را از بقیه رقیبان متمایز می‌کند.

🔴 کپی کردن SOP فقط باعث بی اعتبار کردن و رد شدن شما می‌شود. 🔴

انگیزه نامه تنها مدرک و نامه ای است که کاملاً در اختیار شما قرار دارد و اگر برای نوشتنش وقت بگذارید و به خوبی آن را تنظیم کنید، می توانید شانس موفقیت خود را در اخذ پذیرش به میزان قابل توجهی افزایش دهید. در وبینار تخصصی نگارش رزومه و SOP تمام آنچه که برای نگارش یک ‌SOP و رزومه کامل و خاص نیاز دارید بیان شده است و می‌توانید آن را تهیه کنید.

جهت سفارش خدمت مورد نظر یکی از موارد زیر را انتخاب کنید.

600 هزار تومان

نگارش انگیزه نامه فوری

450 هزار تومان

نگارش انگیزه نامه عادی

300 هزار تومان

ویرایش انگیزه نامه

سوالات متداول

شما برای سفارش خدمات حاضر نیاز دارید ابتدا در سایت عضو شوید. پس از ایجاد سفارش کارشناسان ما با شما در ارتباط خواهند بود تا متن درخواستی شما را آماده سازی و در ظرف زمان مشخص شده در اختیار شما قرار دهند.

شما پس از دریافت فایل نهایی هفت روز زمان دارید تا درخواست خود را جهت ویرایش قسمت های دلخواه انگیزه نامه با کارشناسان در میان بگذارید. کارشناسان ما تا نهایی شدن متن دلخواه شما بر اساس اصول نگارش انگیزه نامه در محدوده زمانی یک هفته در کنار شما خواهند بود.

اطلاعات شخصی شما به هیچ عنوان نگهداری نمی شوندو پس از اتمام پروژه کلیه اطلاعات پس از تحویل داده شدن حذف می شوند.

برای ویرایش انگیزه نامه شما می بایستی انگیزه نامه انگلیسی خود را به صورت فایل word برای ما ارسال کنید. لازم به توضیح است که اعمال تغییرات به معنی نگارش انگیزه نامه جدید نمی باشد، لذا تنها در صورتی که نیاز به تغییرات جزیی یا هماهنگسازی با دانشگاه دیگر دارید از این خدمات بهره ببرید. جهت نگارش انگیزه نامه مجدد یکی از سایر خدمات مربوط را انتخاب کنید.

شما میتوانید از طریق بخش ارتباط با کارشناسان سوالات خود را با ما در میان بگذارید. 

Workflow Optimization is a cross platform message optimization app for all devices. Contact Us

error: تهیه محتوا یکی از فعالیت های بسیار سخت و زمان بر میباشد، لطفا به جای کپی کردن مارا به دوستان معرفی کنید.